تبلیغات
Pgame|پی گیم - برترین گیمر جهان که سالانه درامد...

Pgame|پی گیم - برترین گیمر جهان که سالانه درامد...

I LOVE GAME

I LOVE GAME

Pgame|پی گیم - برترین گیمر جهان که سالانه درامد... I LOVE GAME

تا حالا شده به غیر از شغل های معمول كه اطراف ما وجود دارد به شغلی كه هم هیجان داشته باشد هم درآمد بالا فكر كنید ؟ در این گزارش به یک نوع گسب درامد عجیب می پردازیم.

به گزارش دریچه فناوری اطلاعات؛  ما میخواهیم امروز به شما شغلی را معرفی كنیم كه اگر بشنوید باورتان نمی‌شود كه این كار یك شغل است .این شغل:گیمر نام دارد.

یعنی شما در لیگ های جهانی بازی های ویدیویی بازی میكنید و از این راه كسب در آمد می‌كنید. شاید در ابتدا عجیب به نظر بیاید و شما بگویید این كار بیهوده است .

ولی اگر درآمد سالانه این شغل جذاب رابدانید قطعا نظرتان تغییر میکند.

گیمر بازی معروف call of duty سالانه یك میلیون دلار ( سه میلیارد تومان) درآمد دارد.

نام این جوان 22 ساله مت هاگ  ( (matt haagاست.

مت هاگ یك از بهترین گیمر های بازی call of duty  یا ندای وظیفه است؛ او عضو تیم optic gamin است كه در لیگ mlg در رده های بزرگسالان قرار دارد . تیمی که شركت red bull اسپانسری آن را بر عهده دارد.

جالب است بدانید قبل از آن كه مت وارد دننیای گیم و یا همان بازی های رایانه ای شود؛به مدت سه سال در رستوران مك دونالد كار میكرد. شاید اودر رویا هایش هم تصور نمی‌كرد از این كار در آمدی یك میلیون دلاری داشته باشد.

در همان زمان جیسون آشتون كه در زمینه ورزش و تكنولوژی فعالیت می‌كرد مت هاك را زیر نظر گرفت تا تاثیر بازی های ویدیویی رو بر ذهن او بررسی كند و میشود گفت این اتفاق کلید اقبال او بود.

تمرینات وپشت كار مت خیلی زود او را به یكی از ستاره های بزرگ بازی های ویدیویی تبدیل كرد و اسپانسر های زیادی راجذب خود كرد او هم اکنون سالیانه تنها از صفحه شخصی اش در یو تیوب 700 هزار دلار در آمد دارد و با تمامی مبالغی كه از اسپانسر دریافت می‌كند در آمد سالیانه او به حدود یك میلیون دلار می‌رسد.

البته اگر شما هم به این شغل جذاب و البته حرفه ای علاقه دارید باید بدانید مت کار عجیب و غریبی نکرده و شما هم از کشور ایران میتوانید در مسابقات جهانی گیم شرکت کنید و خود را مطرح کنید؛ برای مثال:

چندی پیش نوید برهانی نماینده ایران در بازی های ویدیویی فیفا توانست مقام اول را كسب كند.

    


تاریخ : پنجشنبه 12 بهمن 1396 | 06:28 ب.ظ | نویسنده : Pgame .com | نظرات
.: Weblog Themes By Slide Skin:.